Skip to content
دو دختر که روی چمن دراز کشیده و گل‌هایی را روی چشم‌های خود گذاشته‌‍‌اند

موهایی درخشان‌تر با هر شستشو

برای داشتن موهایی زیبا و براق
آیا تا به حال فکر کرده‌اید که داشتن موهای براق به سادگی شستن صحیح آنها است؟ در واقع همین طور هم هست! با انجام این چند اقدام ساده می‌توانید از شر موهای کدر و بی‌روح خلاص شوید و آنها را لطیف و براق کنید. خوب، منتظر چه هستید؟ با این اقدامات ساده، موهای خود را براق کنید تا همچون موهایی که در آگهی‌های تبلیغاتی می‌بینید بدرخشند.


انتخاب شامپوی مناسب: استفاده از شامپوی متناسب با نوع موهایتان برای حصول بهترین نتایج ضروری است. و اگر درخشش چیزی است که در جستجوی آن هستید، شامپویی را امتحان کنید که رطوبت را در لابلای رشته‌های موی شما حبس کند، مثل شامپوی براق‌کننده و تقویت‌کننده. 


استفاده از برس مناسب: برخوردار شدن از موهای براق و درخشان می‌تواند به سادگی استفاده از برس موی مناسب باشد. از برسی با دندانه‌های نرم استفاده کنید، چون این گونه برس‌ها ضمن کاهش شکستگی مو، موجب توزیع مؤثر چربی‌های طبیعی موهای شما می‌شوند.


آخرین آبکشی: هنگام شستن موهای خود، آخرین آبکشی را با آب سرد انجام دهید. این کار موجب مسدود شدن کوتیکول‌ها و کمک به بازتاب نور طبیعی از موهایتان و به سبب آن درخشان‌تر شدن آنها می‌گردد. برای تأثیر بهتر، می‌توانید هنگام آبکشی موهای خود، از مخلوط آب و سرکه استفاده کنید.


درمان‌های خانگی برای افزایش درخشش مو: شامپوی خود را با جوش شیرین خوراکی مخلوط کنید تا گرد و خاک و چرک انباشته شده لابلای موهای شما را بزداید و موهای شما را نرم و درخشان کند. حتی می‌توانید برای حالت‌دهی عمیق به موهای خود و افزایش درخشش آنها به حداکثر ممکن، مخلوط عسل و حالت‌دهنده را امتحان کنید.


خشک کردن صحیح: به جای پیچاندن موهای خود در یک حوله یا مالیدن حوله به آنها برای خشک کردنشان، با ملایمت حوله‌ای نرم را روی موها بکشید تا رطوبت موها را جذب کند. خشک کردن موها با هوای طبیعی آنها را هیدراته نگه می‌دارد. 


اقدام نهایی: مادامی که موهای شما تقریباً خشک شده باشد، کافی است مقدار کمی سرم برطرف‌کننده وزکردگی مو به آنها بزنید تا از ترمیم کوتیکول‌ها و نیز براق شدن موهای شما اطمینان حاصل شود. حتی می‌توانید به موهای خود اسپری براق‌کننده بزنید تا موهایتان به نحو مطلوب براق و درخشان شوند.  


فکر نمی‌کردید که برخوردار شدن از موهای براق به این سادگی باشد، درست است؟ پس با کدری و بی‌روحی موها خداحافظی کنید و موهای خود را همچون شخصیتتان همیشه و همه جا جذاب و خیره‌کننده نگه دارید! 


همچنین، جستجو کنید